Online rezervace letenek

[Folder]


Dospělý
16+
Mládežník
12 - 15 r.
Dítě
2 - 11 r.
Kojenec
0-23mes

Podobné články

[Proč letadlo není autobus]
01.04.2015
Proč letadlo není autobus
2978 přečtení
[Od dubna z centra Prahy na letiště za 30 minut]
23.03.2015
Od dubna z centra Prahy na letiště za 30 mi ...
5152 přečtení
Doprava ve Stockholmu
Přidáno dne: | 5868 přečtení
Doprava v Helsinkách
Přidáno dne: | 4068 přečtení
Jak se dostanete z letiště v Helsinkách?
Přidáno dne: | 10800 přečtení
Archiv zpráv

Aktuality

[Otevírací doba o Velikonocích]
21.03.2018
Otevírací doba o Velikonocích

Chcete vědět kdy nás zastihnete v období velikonočních svátků?

 

 

 

více
[Otevírací doba v období vánočních svátků]
02.12.2017
Otevírací doba v období vánočních svátků

Během svátků jsme tu pro vás každý pracovní den od 9:00 do 18:00, v sobotu od 10:00 do 13:00. Kontaktovat nás můžete na telefonním čísle +420 225 348 555  nebo na e-mailové adrese info@letenky.com.

 

více
[Proč je byznys třída od Ryanairu výbornou volbou pro každého]
06.05.2016
Proč je byznys třída od Ryanairu výbornou volbou pro každého

Proč je byznys třída od Ryanairu výbornou volbou pro každého

více
[Nový produkt - MIX letenky]
15.03.2016
Nový produkt - MIX letenky

Jak ještě více ušetřit? Odpovědí jsou MIX Letenky.
Nyní pro vás vyhledáváme i MIX letenky. Plánujete dovolenou, nebo potřebujete najít levnou letenku? Nyní pro Vás vyhledáváme speciální MIX letenky, díky kterým ještě víc ušetříte.

více
[Není suvenýr jako suvenýr]
22.06.2015
Není suvenýr jako suvenýr

Chcete si z dovolené přivézt živé zvíře, rostlinu nebo suvenýr v podobě sošky ze slonoviny nebo vzácného dřeva, kabelky z krokodýlí kůže, láhev alkoholu s naloženým hadem, úlomek korálu? Tak si musíte dát velký pozor, aby živý tvor nebo suvenýr nepodléhal mezinárodní Úmluvě CITES. Jinak se můžete dostat do velkých problémů.

 

více

Doprava v Kodani

bicykelauto-kupena1.jpg

Kodaň patří ke klidnějším městům. Po městě se tedy dá celkem dobře pohybovat i autem, a také na kole. Metropolitan Transport Company- HT - městská hromadná doprava je v Kodani na velmi dobré úrovni. V rámci ní můžete cestovat metrem, autobusem, ale i lodní dopravou.

Pokud ve městě budete jen jeden den, tak vám postačí celodenní lístek CityPass. Pro vícedenní pobyt je vhodné opatřit si Copenhagen Card, která vám zabezpečí kromě levnějšího cestovného i volný vstup do některých muzeí a památek.

V případě zájmu o slevovou kartu musíte kliknout na uvedený link. CK MALKO POLO, s.r.o. provozovatel portálu letenky.com nezabezpečuje uvedené služby.

 

S-TOG

Lístky na metro, autobus a vlak jsou jednotné a můžete je zakoupit u řidičů autobusů, v turistických úřadech, v automatech na lístky,  a také v terminálu na Radhuspladsen. Vlaky, autobusy a metro tvoří integrovanou síť s názvem S-tog. Městská doprava je rozdělena do zón. Ve spojích S-Togu je potřeba si lístek označit před nástupem. Autobusy spojují vlakové spoje s předměstími. Noční linky mají dražší lístky.

 

METRO

Provoz metra byl spuštěn v roce 2002 a jednotlivé linky jezdí od 05:00 do 24:00, ve čtvrtek, v pátek a sobotu jezdí navíc i noční spoje. Vlaky metra jsou automatizované, jezdí bez řidiče.

 

PRONÁJEM AUTA

Jak už jsme uváděli, po Kodani se dá dobře pohybovat i autem. Auto si můžete pronajmout ve firmách Avis, Hertz, Driveon a Europcar. Podmínkou k pronajmutí je věk min. 21 let, platný řidičský průkaz a mezinárodní kreditní karta. Avšak požadavky firem, které auta pronajímají mohou být různé. Problém však může nastat při parkování, parkování přímo ve městě vychází dost draze.

 

KOLO

Po Kodani se můžete pohodlně pohybovat na kole. Návštěvníci mají dokonce od dubna do září možnost bezplatného zapůjčení kola k jízdě po městě. Město na cyklisty myslí a tak je zde vybudováno několik desítek parkovišť, pro pohyb na kolech existují i samostatné pruhy v dopravě. Na každém zapůjčeném kole se nachází i mapa informující o městských atrakcích. Pokud chcete kola využít na poznávání míst mimo města, je třeba si kola půjčit v půjčovnách k tomu určených.

 

TAXI

Taxíky můžete přivolat přímo mávnutím ruky nebo si je rezervovat předem telefonicky. Během víkendů bývají více vytížené. Ve městě můžete využít i přepravu  „cyklotaxíky“ – tzv. rikšami. Přepraví najednou dva pasažéry a provozuje je společnost Copenhagen Rickshaw. Můžete si je objednat nebo zastavit na ulici, případně je najít na jejich hlavních stanovištích v centru města, u parku Tivoli, u Radhuspladsen nebo KongensNytorv.

 

LOĎ - FERRY

Tzv. Ferry  vás přepraví po kodaňském přístavu, pro návštěvníky se doporučuje zakoupit si celodenní lístek a podívat se i na zajímavá místa, jako pevnost Trekroner, město Christianii nebo staré město. Jedná se o žluté vodní autobusy s pohodlnými sedadly, případně oevřenou malou terasou. I zde platí lístek integrované městské dopravy. Pokud plánujete, že si lístek koupíte až „na lodi“ vyjde vás podstatně na více peněz.

 

Více o dopravě v městě se dozvíte na stránce www.rejseplanen.dk

Uvedené informace mají pouze informativní charakter a byly platné v době psaní článku. CK MALKO POLO, s.r.o. provozovatel portálu letenky.com neručí za jejich správnost a aktuálnost.

 

Vyberte si levné letenky do Kodaně:


Speciální nabídka letenek

Kam Odkud Cesta Přímý let Cena bez tax Konečná cena s taxami
Bangkok Vídeň [obousměrná] let s přestupem 11 990,-  11 990,- 
Bangkok Praha [obousměrná] let s přestupem 12 990,-  12 990,- 
Denpasar Bali Praha [obousměrná] let s přestupem 18 490,-  18 490,- 
Dubaj Praha [obousměrná] let s přestupem 8 490,-  8 490,- 
Havana Vídeň [obousměrná] let s přestupem 12 290,-  12 290,- 
Montreal Praha [obousměrná] let s přestupem 12 490,-  12 490,- 
New York Vídeň [obousměrná] let s přestupem 8 990,-  8 990,- 
Palma Mallorca Vídeň [obousměrná] let s přestupem 820,-  820,- 
Toronto Praha [obousměrná] let s přestupem 11 490,-  11 490,- 
Washington Vídeň [obousměrná] let s přestupem 12 690,-  12 690,- 
Ceny jsou konečné, zahrnují letenku, taxy a poplatek za vystavení.

« zpět

1998-2016 © Letenky.com, všechna práva vyhrazena.

IATA accredited agent